Kto sme

sme aj

váš distribútor

Sme rešpektovaní špecialisti v obore elektroniky. Distribuovaným značkám prinášame pridanú hodnotu.

Naša misia

Sme obchodná spoločnosť, špecialista na dovoz a distribúciu spotrebnej elektroniky do maloobchodnej siete v Slovenskej a Českej republike s 30 ročnou históriou. Našou misiou je spokojný zákazník.

Vždy s vami

Našími obchodnými partnermi sú tuzemskí aj nadnárodní obchodníci, elektro-siete, eshopy, elektro-špecialisti.... a našimi klientami sú všetci spotrebitelia, ktorí si naše výrobky od nich kúpia.

Obchodná spoločnosť

Sme obchodná spoločnosť, špecialista na dovoz a distribúciu spotrebnej elektroniky do maloobchodnej siete v Slovenskej a Českej republike s 30 ročnou históriou.

Značky sú našou vizitkou

Za tri desiatky rokov sme dodali na naše trhy milióny audio a videokaziet, viac ako milión reproduktorov, slúchadiel a ďalších výrobkov. Ku všetkým výrobkom vytvárame užívateľské návody, poskytujeme záručný a pozáručný servis, poskytujeme odbornú pomoc, prispievame do recyklačných systémov spracovania odpadov.

Naša cesta

Na samom začiatku to boli audio a videokazety TDK, audiosystémy Aiwa, autorádiá Kenwood, hifisystémy Harman/Kardon, reproduktory JBL .…na ktorých sme "vyrástli".

Partneri B2B a B2C

Našími obchodnými partnermi sú tuzemskí aj nadnárodní obchodníci, elektro-siete, eshopy, elektro-špecialisti.... a našimi klientami sú všetci spotrebitelia, ktorí si naše výrobky od nich kúpia. Ako špecialisti pre nich pripravujeme riešenia pre náš trh a nášho zákazníka. Našou misiou je spokojný zákazník.

Správame sa

zodpovedne

Ako distribútor elektronických zariadení cítime povinnosť správať sa ohľaduplne voči prírode a napĺňať víziu bezpečného životného prostredia. Dôkazom toho je (nielen) Zelený certifikát od spoločnosti SEWA za odovzdaný elektroodpad a/alebo použité batérie v roku 2021. Tento dokument je potvrdením, že naša spoločnosť pristupuje zodpovedne k ochrane životného prostredia aj správnym triedením odpadov.