Veľkoobchod055 6118 110

Servis a reklamácie055 6118 133

Blog

27.01.2020

Recenze JBL Endurance Dive: Sportovní sluchátka, která si vezmete i do bazénu

V dnešní recenzi se podíváme na sportovní bezdrátová sluchátka, která se chlubí tím, že se dají používat i při plavání. Model z řady JBL Endurance jsme tu už párkrát měli (Peak/Run/Sprint) a tak budeme mít alespoň porovnání, v čem všem je dnes testovaný model Endurance Dive jiný.

viac informácií...
23.01.2020

Harman Kardon představil zajímavou konkurenci AirPods

Společnost Harman Kardon je mezi příznivci Applu známá především díky průhledným reproduktorům Soundsticks, které byly jednu dobu prodávány v Apple Storech. V minulosti Harman Kardon produkoval také sluchátka, avšak od toho později upustil. Představení AirPods a později AirPods Pro však zřejmě zahýbalo celým světem natolik, že se tohoto malého zemětřesení rozhodl Harman Kardon využít a znovu vpluje do vod sluchátkového průmyslu. Po šesti letech totiž představil nová bezdrátová sluchátka, která mají přímo konkurovat AirPodům.

viac informácií...
21.01.2020

JBL vstupuje do sveta herných headsetov s novou sériou Quantum

Na predstavení herného príslušenstva pod nehernou technologickou značkou dnes už nie je nič unikátne. JBL to však aj tak dokázalo ozvláštniť predstavením novej série herných headsetov, ktoré obohatilo o nové technológie z vlastnej dielne.

viac informácií...
17.01.2020

JBL Tune 220TWS - true wireless slúchadlá za stovku

True wireless slúchadlá s cenovkou tesne pod sto eur konkurujú drahším AirPodom od Applu. Ponúkajú zvuk JBL Pure Bass a spolu s nabíjacím puzdrom až 19 hodín prehrávania hudby.

viac informácií...
15.01.2020

CES 2020: Novinka Harman/Kardon SoundSticks 4 - ikonický dizajn je s nami už 20 rokov

Verili by ste tomu, že tento inkonický reproduktor je tu s nami už 20 rokov v takmer nezmenenej podobe? Harman/Kardon Soundsticks je vystavený aj v múzeu národného umenia a teraz prichádza k nám už vo štvrtej verzii v takmer nezmenenej podobe.

viac informácií...
14.01.2020

CES 2020: Novinka JBL Boombox 2 s epickým zvukom celý deň

Povstaňte. Prichádza nový kráľ v prenosných reproduktoroch. Monštrózny JBL Boombox je ešte hlasnejší, krajší a odolnejší ako jeho predchodca. Tento reproduktor je to, čo chcete.

viac informácií...
13.01.2020

CES 2020: Novinka JBL Horizon 2

Prvá generácia populárneho rádio budíku je už s nami vyše 5 rokov! A je to tak geniálne, že nebolo treba ho za celý čas vôbec inovovať. Jeho sláva upadne s nástupom ďalšej generácie. Druhá generácia rádio budíku má inovovaný dizaj, veľký LCD displej, osvetlenie okolia a predvoľby pre obľúbené rádio stanice.

viac informácií...
10.01.2020

Prvá horúca novinka JBL na CES 2020: Slúchadlá JBL Club

Na najväčšom svetovom veľtrhu spotrebnej elektroniky v Las Vegas, uviedla americká značka JBL, novú sériu slúchadiel JBL Club, ktoré boli inšpirované skúsenosťami profesionálnych hudobníkov a prispôsobujú zvuk každému poslúchačovi vďaka technológii JBL Pro Sound, Personi-Fi™. Navyše slúchadlá prinášajú pokročilú technológiu Noise Cancelling, spolu už dnes všadeprítomnou podporou inteligentných asistentov.

viac informácií...
08.01.2020

Krásne romantické vlny za pár minút s kulmou REVLON Pro Collection Salon Long-Last Curls and Waves Styler

Ako influencerka som bola vybraná do tímu nezávislých testeriek, aby som nestranne otestovala produkty a napísala svoje postrehy, pocity či skúsenosti.

viac informácií...
02.01.2020

JBL Pulse 4 roztancuje každú party unikátnou svetelnou šou

JBL Pulse 4 je práve ten druh zariadenia, ktoré ho na míle odlíši od ostatných a nechá ich doslova v tieni. Do redakcie nám prišila jeho najnovšia generácia, ktoré vyzerá ešte lepšie ako predchádzajúca verzia. Počas dlhých večerov nám robila milú spoločnosť.

viac informácií...
31.12.2019

Recenze JBL/Under Armour Flash – True Wireless sluchátka pro sportovce?

V dnešní recenzi se podíváme na stylová sluchátka, která vzešla ze spolupráce mezi společnostmi JBL a Under Armour. Výsledek spolupráce mezi těmito dvěma firmami jsme tu už v minulosti měli, shodou okolností přesně před rokem – JBL Train Under Armour. Dnešní testovaná sluchátka jsou zcela odlišná, jde o tzv. true-wireless pár podobný „civilním“ JBL Reflect Flow, které jsme tu měli před měsícem.

viac informácií...
27.12.2019

JBL Tune 120TWS: Dostupná kvalita, ktorá sa dobre nosí

Úplne bezdrôtové slúchadlá sa v poslednom čase tešia veľkej obľube, možno práve preto, že ide o dvojicu štupľových slúchadiel, ktoré sú samostatne zasunuté do ucha a nepotrebujú žiadne ďalšie fyzické prepojenie. Môžete ich tak jednoducho nosiť stále pri sebe. Zatiaľ čo donedávna tento typ slúchadiel dokázali ponúknuť iba technologické giganty ako Samsung, Sony a podobne, dnes je ich ponuka pomerne široká a vybrať si medzi nimi nie je práve jednoduché. Jeden z kandidátov je aj testovaný model JBL Tune 120TWS.

viac informácií...
23.12.2019

JBL Reflect Flow: Kvalita v strednej triede

Športové slúchadlá JBL Refl ect Flow sa pýšia nielen dizajnom či množstvom funkcií, ale hlavne zvukom. Mnohé firmy ponúkajú "športové slúchadlá", žiaľ, málo z nich je aj reálne funkčných.

viac informácií...
19.12.2019

Solárne slúchadlá JBL REFLECT Eternal nebudete nikdy nabíjať

Na crowdfundingovej kampani sa objavili nezvyčajné slúchadlá od JBL. Ich hlavnou devízou je funkcia samonabíjania, na svoju prevádzku si teda vystačia aj bez elektrickej zásuvky.

viac informácií...
19.12.2019

Videorecenzie na designový reproduktor JBL Pulse 4

Nezávisle na sebe tu máme hneď dve videorecenzie na najkrajší reproduktor na trhu: JBL Pulse 4. Aj keď reproduktoru niečo chýba, oproti svojmu predchodcovi je na pohľad krajší a samozrejme aj kvalita zvuku sa posunula ďalej. Však sa presvedčte sami.

viac informácií...
17.12.2019

Tipy na darčeky pod stromček

V koncoročnom technologickom časopise PC Revue sú uverejnené tipy na darčeky pod stromček. Redaktori si vybrali aj z portfólia značky JBL. Pozrite sa s nami, čo odporúčajú.

viac informácií...
13.12.2019

JBL Tune 750BTNC: Obklopený tichom

Technológia potláčania okolitého hluku bola dlhší čas iba výsadou drahších modelov. JBL ju teraz ponúka aj v cenovo relatívne prístupnejších slúchadlách. K takým patrí aj testovaná novinka, model JBL Tune 750BTNC.

viac informácií...
11.12.2019

Recenze JBL Pulse 4: Dobrý zvuk a plno barev k tomu

Společnost JBL si pro letošní podzim připravila novou verzi populárního přenosného reproduktoru JBL Pulse, který nyní přichází ve své čtvrté generaci. Světelnými efekty vybavený bezdrátový reproduktor prodělal zásadní proměnu, v dnešním testu se podíváme na to, jak se povedla.

viac informácií...
09.12.2019

Recenzia JBL Live500BT: Oceníte ako hlavné multimediálne slúchadlá

Inovovaná séria s rýchlym nabíjaním a výdržou až 30 hodín. Slúchadlá na hlavu s veľkými 50 mm meničmi poskytnú detailný zvuk. Vhodné sú aj na prenášanie, keďže sa dajú zložiť. Nielen otočením mušlí o 90°, ale aj sklopením v oblasti spojovacieho mosta.

viac informácií...
05.12.2019

Sériové čísla na produktoch od JBL sú dôležité

Často sa nás pýtate na dôveryhodnosť niektorých e-shopov a cien. Za niektorými „zázračnými cenami“ sú aj kotrmelce, ktoré sú schopní absolvovať medzinárodní podvodníci a špekulanti. Stále častejšie sa nám vyskytujú v servise reproduktory od JBL bez sériového čísla. Čo sú to za produkty? A čo to pre vás ako zákazníka znamená? To vám zodpovieme v našom článku.

viac informácií...
03.12.2019

JBL PartyBox 1000 s výkonom 1 100W je skutočná párty lahôdka

JBL s ich radom PartyBox viackrát zdvihlo obočie konzervatívnejším zákazníkom. Ak medzi nich patríte, položte si na hlavu tehlu. Pri PartyBox 1000 vám obočie uletí do stratosféry. Tento reproduktor je zrejme najhlučnejší cirkus na kolieskach, a to doslova, s akým ste sa kedy stretli.

viac informácií...
29.11.2019

JBL PartyBox 100: Vezmite si diskotéku so sebou

Ak ste priaznivcom divokých párty a prenosné bluetoothové reproduktory vaše očakávania nespĺňajú, JBL ponúka aj „ťažší kaliber“. V ponuke výrobcu nájdete totiž aj rad reproduktorov nazvaných PartyBox. Ako už názov napovedá, nejde o žiadne vreckové riešenia, ale o poriadny kus hardvéru. K nám sa dostal najnovší z tohto radu PartyBox 100, ktorý aj napriek tomu že je najmenší, má rovnako ako PartyBox 300 vstavanú batériu,, takže si ho až 12 hodín môžete užívať aj mimo civilizácie.

viac informácií...
27.11.2019

JBL Pulse 4: Efektný dizajn s výborným zvukom

To, že sú bluetoothové reproduktory JBL medzi používateľmi obľúbené, netreba zdôrazňovať. Pre tých, ktorým nestačí kvalitný a výkonný zvuk, je tu rad Pulse, ktorý pridáva aj svetelné efekty. A treba dodať, že novinka Pulse 4 to berie, ako sa hovorí, „z gruntu“.

viac informácií...
25.11.2019

Recenze JBL PartyBox 100: Basy nade vše

V dnešním testu se podíváme na jeden z tzv. „party reproduktorů“ od JBL. Konkrétně jde o model JBL PartyBox 100, který stojí v nabídce společnosti na nejnižší příčce mezi Partybox modely. Jak si tento velice vyhraněný model vede v praxi? Je použitelný i v domácích podmínkách, nebo se hodí jen na to, co má v názvu?

viac informácií...
21.11.2019

JBL Flip 5: Malý s veľkým zvukom

Nový Flip 5 v ponuke výrobcu nahradzuje starší model Flip 4, pričom prešiel výraznou modernizáciou. Flip 5 je v porovnaní s predchodcom o niečo väčší, ťažší, ponúka vyšší výkon a rýchlejšie nabíjanie. Napriek tomu však boli zachované pomerne kompaktné rozmery, takže ho ľahko zbalíte do batožiny. Novinka prešla takisto generačnou zmenou, a tak tu nájdete nový konektor USB-C, ktorý umožňuje rýchlejšie nabíjanie a je sám osebe vodotesný, takže už nemusí byť umiestnený pod krytkou. Výrobca deklaruje stupeň ochrany až IPX7, čo znamená 30-minútové ponorenie v hĺbke 1 m. Mal by tak prežiť výlety do prírody aj divokú párty, pri ktorej sa nedopatrením môže ocitnúť v bazéne. Na druhej strane tu už nenájdete jack audiovstupu ani funkciu hands-free. Nevidím v tom väčší problém, ale pri výbere s tým treba počítať.

viac informácií...
19.11.2019

Recenzia: Univerzálny soundbar JBL Bar 2.0 All-In-One má široké uplatnenie všade

V septembri predstavila firma JBL novú sériu soundbarov na výstave IFA v Berlíne. Najvybavenejší model Bar 5.1 Surround síce prínáša dosť inovácii, ale nás zaujal model presne z opačného spektra: JBL Bar 2.0 All-In-One. A práve s týmto modelom sme strávili celé dva týždne.

viac informácií...
15.11.2019

Recenzia: JBL Pulse 4 / Efektný dizajn s výborným zvukom

To, že sú bluetoothové reproduktory JBL medzi používateľmi obľúbené, netreba zdôrazňovať. Pre tých, ktorým nestačí kvalitný a výkonný zvuk, je tu rad Pulse, ktorý pridáva aj svetelné efekty. A treba dodať, že novinka Pulse 4 to berie, ako sa hovorí, „z gruntu“. Celý reproduktor má tentoraz vretenovitý tvar a je zhotovený z priehľadného akrylátu, pod ktorým sa ukrýva svetelná časť, takže svetelné efekty si teraz môžete užiť v rozsahu 360°. Jednotnosť narúša iba logo JBL vpredu a krátky výrez z druhej strany nesúci konektor USB-C a indikačný LED prúžok nabíjania. Oba konce sú tvorené pasívnymi žiaričmi.

viac informácií...
13.11.2019

Recenze JBL Reflect Flow: Líbivá univerzální sluchátka

V dnešním testu se podíváme na další variantu bezdrátových sluchátek od společnosti JBL. Tentokrát jde o model Reflect Flow který je jakýmsi hybridem mezi čistě sportovním a civilním modelem.

viac informácií...
11.11.2019

Legendární značky – Revlon – část 9

Víte, co vznikne ze spolupráce dvou židovských bratrů a zkušeného chemika? Pokud vám první věta dnešního příspěvku připomněla nějaký vtip, věřte, že o vtip v žádném případě nejde. To jsme vás pouze uvedli do historie další z legendárních značek.

viac informácií...
07.11.2019

JBL nebude chybět na festivalu DATART LIFE

Od pátku 8.11 až do neděle 10.11 se na brněnském výstavišti uskuteční festival tance, sportu a elektroniky DATART LIFE. Mezi vystavovateli nebude chybět ani JBL. Náš stánek se bude nacházet v hale G2 na stanovišti A3. Osahat si novinky, nebo si dojít pro podpis známé rapperky Sharloty? To necháme na vás, v našem stánku se rozhodně nudit nebudete. A co všechno jsme si pro vás připravili, se dozvíte následujících řádcích.

viac informácií...
05.11.2019

Evolúcia True Wireless slúchadiel JBL pokračuje

Ďalšia novinka od JBL v podobe True Wireless slúchadiel je na dohľad. Slúchadlá JBL Tune 220TWS sú presne to, čo nám k dokonalosti chýbalo. Bluetooth vo verzii 5.0, celodenná výdrž a nabíjanie pomocou nového USB-C. Slúchadlá budú k dispozícii v 3 farebných verziách. Sleduj nás naďalej a dozvieš sa viac.

viac informácií...
30.10.2019

Recenze: JBL Charge 4 – nezalekne se vody ani párty

Je úplně jedno, kde budete chtít poslouchat své oblíbené songy. Doma, venku, na párty, nebo klidně i uprostřed bazénu. Přenosný reproduktor JBL Charge 4 se nezalekne prakticky jakékoliv situace. A k tomu svým zvukovým projevem příjemně překvapí.

viac informácií...
28.10.2019

Recenze JBL Flip 5: Když vám standard prostě nestačí

Když se řekne bezdrátový reproduktor, tak si tohle slovní spojení někteří zkušenější z vás nejspíše spojí se značkou JBL. Tato značka totiž již po dobu několika let vyrábí světově uznávané reproduktory několika velikostí. Co si budeme, mezi jedny z nejoblíbenějších reproduktorů patří samozřejmě ty menší, jelikož je můžete vzít kamkoliv s sebou – ať už se jedná o zahradní párty, či třeba někam na výšlap. Mezi nejoblíbenější reproduktory z řad JBL patří bez pochybu řada Flip, která se vyznačuje především svým „plechovkovým“ designem, u kterého se inspiroval nejeden výrobce. Na trh se momentálně dostává již pátá generace bezdrátového reproduktoru JBL Flip a nám se ji do redakce podařilo ukořistit. Pojďme se tedy na tento proslulý reproduktor podívat v rámci této recenze.

viac informácií...
24.10.2019

Krátke predstavenie nových soundbar-ov JBL

Ešte pred vianocami sa na našom trhu objavia nové soundbary od značky JBL. Tieto soundbary už neslúžia len ako doplnkové reproduktory k TV, ale dokážu byť plnohodnotným centrom vašej domácnosti. A nielen to.

viac informácií...
22.10.2019

Sluchátka JBL Tune 120TWS: Pecky, které svět neviděl

Jedna z nejlepších variant bezdrátových sluchátek, které se v současnosti na trhu nabízí, vám doručí nerušený poslech bez nutnosti myslet na věci jako jsou kabel nebo konektor. A navíc nenápadně!

viac informácií...
18.10.2019

JBL PartyBox 300 recenze: Obří Bluetooth reproduktor pro každou párty

Přenosné bluetooth reproduktory jsou hodně oblíbeným příslušenstvím k mobilním telefonům. Dnes recenzovaný JBL PartyBox 300 je už na první pohled “trochu” odlišný. A to třeba svou velikostí, váhou anebo výkonem 120W. Jak obstál reproduktor v našem testování?

viac informácií...
16.10.2019

Recenze JBL Endurance Peak: Plně bezdrátová sportovní sluchátka, která drží jak přibitá

V dnešním testu se podíváme na bezdrátová sluchátka JBL Endurance Peak, která jsou jakousi sportovnější variantou nedávno testovaného modelu JBL Tune 120TWS. Jejich určení odpovídá jak design, tak funkce, které jsou místy povedené, občas však o něco horší, než u civilnějšího modelu.

viac informácií...
14.10.2019

Svetoznámy REVLON prichádza na Slovenský a Český trh aj s prístrojmi Revlon pre starostlivosť o vlasy a pleť

Americká značka Revlon sa radí medzi popredné kozmetické giganty. Svoju popularitu si získala medzi profesionálmi aj bežnými užívateľmi vďaka kvalitným produktom vo vlasovej, dekoratívnej a pleťovej kozmetike. V októbri 2019 prichádzajú na Slovenský a Český trh aj prístroje Revlon pre starostlivosť o vlasy a pleť, ktorých distribútorom je spoločnosť DSI Slovakia a DSI Czech.

viac informácií...
10.10.2019

Najkrajší prenosný reproduktor na trhu: JBL Pulse 4

Na trhu je množstvo prenosných reproduktorov, ale len JBL vždy vyniká v tomto dave. A bude vytŕčať ešte viac. Už JBL Pulse 3 bol veľmi nádherný reproduktor, ale jeho nasledovník JBL Pulse 4 v evolúcii pokračuje ešte ďalej.

viac informácií...
08.10.2019

Párty reproduktory JBL: Klidně s nimi zbořte dům! (SROVNÁVACÍ RECENZE #999)

JBL nabízí bezdrátové reproduktory různých velikostí. Opravdu velmi různých velikostí - od klasických boomboxů až do objektu, do kterého by se vešel i Petr sám! Jak tohle hraje?!

viac informácií...
04.10.2019

NEJLEPŠÍ PARTYBOX ZE VŠECH! Tohle je JBL Partybox 100... | WRTECH

Asi najšikovnejším modelom z celej série reproduktorov PartyBox je ten, s označením 100. Malý, ako tak prenosný, stále hlasný a za priaznivú cenu. Pozrite si video recenziu z kanálu WhiteRabbit Channel #WRTECH na tento reproduktor.

viac informácií...
02.10.2019

Recenzia Under Armour True Wireless Flash: Prepracované slúchadlá pre športovcov

Odolný dizajn a pogumovanie ovládacích prvkov. Toto sú slúchadlá pre športovcov a je vidieť ich previazanosť so značkou Under Armour.

viac informácií...
30.09.2019

Recenze JBL Tune 120TWS – lepší a levnější alternativa za AirPods?

V dnešním testu se podíváme na tzv. true wireless sluchátka JBL Tune 120TWS. Ty cílí na stejného zákazníka, jako originální AirPods od Applu. JBL však k tomuto modelu přistoupilo trochu jinak. Pojďme se podívat na to, jak to dopadlo.

viac informácií...
26.09.2019

PARNÉ ČISTENIE: Najúčinnejší spôsob údržby domácnosti

Hľadáte pomocníka, ktorý Vám uľahčí upratovanie? Počuli ste už o parných čističoch, ale myslíte si, že ich nemôžete použiť pretože máte drevené podlahy? Vyvedieme Vás z omylu. Prečo Vám parné čističe zjednodušia upratovanie domácnosti, kde všade ich môžete využiť, ako fungujú, prečo by ich mala mať každá domácnosť, v ktorej žijú alergici a tiež o mýtoch, ktoré sa o parnom čistení šíria svetom sa dozviete v našom ebooku.

viac informácií...
24.09.2019

JBL Flip 5 je zvukový parťák do každého počasia

Keď sme testovali predchádzajúcu generáciu Flip 4, skonštatovali sme, že ide o perfektný reproduktor s kvalitným zvukom. Ako si počína jeho novší súrodenec? Nesklame naše vysoké očakávania?

viac informácií...
20.09.2019

JBL Pulse 4 – nová generácia reproduktoru ponúka ešte lepšiu svetelnú šou

JBL je značka, ktorá vždy vedela priniesť inovatívne audio reproduktory za rozumnú cenu. Výnimkou nie je ani nový prírastok v podobe svetelného reproduktora JBL Pulse 4.

viac informácií...
18.09.2019

Najlepšie True Wireless slúchadlá do uší: JBL Reflect Flow

Nie, toto ocenenie nie je vymýsel pisateľa, aby vás prilákal na nejaké vypeckované slúchadlá. Toto čerstvé ocenenie je reálne od odbornej poroty EISA tvorenej redaktormi zo špecializovaných časopisov Európy, pre rok 2019/2020. Poďme sa teda pozrieť, čím si to zaslúžili tieto slúchadlá.

viac informácií...
16.09.2019

JBL Pulse 4: Najobdivovanejší reproduktor na IFA v Berlíne

JBL Pulse 3 bol a ešte stále je najkrajším prenosným bluetooth reproduktorom na trhu. Je možné, aby bol ešte krajší? Určite. Tento reproduktor má svojho pokračovateľa.

viac informácií...
12.09.2019

Nový JBL Flip 5 konečně v Česku a Slovensku!

Máme tu ďalšiu video recenziu na reproduktor JBL Flip 5 od nášho obľúbeného kanálu "WhiteRabbit Channel #WRTECH". Vo videu sa dozvieš okrem iného, že jeden menič je niekedy viac ako dva!

viac informácií...
10.09.2019

Recenze JBL Flip 5: Další vylepšení populárního reproduktoru

V dnešním testu se podíváme už na 5. generaci evergreenu v oblasti bezdrátových reproduktorů – JBL Flip 5. Čtvrtou generaci jsme testovali loni na jaře a velmi se nám líbila, nyní se na trh dostává pátá a my se tak můžeme podívat, v čem je jiná a co se oproti loňsku změnilo.

viac informácií...
06.09.2019

Nielen varič vajec

Veľmi dávno, ale noazaj dávno, tak v minulom storočí, sme mali doma varič vajec. Príprava bola jednoduchá. Naliali ste vodu, vložili vajcia a zapli. A mali ste vajcia natvrdo alebo na mäkko. Podľa toho ako ste si to nastavili. A teraz prichádza sofistikovanejšie riešenie.

viac informácií...
04.09.2019

JBL slúchadlá s čistým zvukom a ANC

Live 650 BTNC sú slúchadlá cez hlavu s veľkými mušľami a aktívnym odhlučnením.

viac informácií...
02.09.2019

Xénia odporúča: Odolný reproduktor JBL Xtreme 2

Nepatrím k ľuďom, ktorí počúvajú hudbu pri každej možnej príležitosti, no neznamená to, že by som hudbu nemala rada vôbec.

viac informácií...

Archív