Veľkoobchod055 6118 110

Servis a reklamácie055 6118 133

Voľné miesta

Naša spoločnosť sa vyznačuje stabilitou kolektívu, pričom nemálo z nás tu pracuje už takmer od založenia. To znamená, že každý náš zamestnanec rastie s novými technológiami, či už informačnými alebo produktovými. Pre výber nových kolegov má pre nás rozhodujúci význam jeho schopnosť začlenenia sa do kolektívu a nadšenie pre spoločné ciele. Práca je pre nás zároveň zábavou aj poslaním.

DOKLADAČ TOVARU pre Slovensko
Hľadáme brigádnikov ( najlepšie študentov stredných a vysokých škôl) na doklanie tovaru v obchodných sietiach
Miesto práce : Bratislava
Náplň práce - starostlivosť o pulty v dohodnutých sietiach (dokladanie a usporiadanie tovaru),
- posielanie reportov o vykonanej prace
- kontrola správnosti cien
Požadujeme :
hľadáme študentov strednej alebo vysokej školy Jazykové znalosti: slovenský Počítačové znalosti - používateľ:
Microsoft Excel – základný, Microsoft Word - základný

Ponúkame :
- plat /brutto/: hodinová sadzba
- druh pracovného pomeru: na dohodu (brigáda)
- možnosť profesijného rastu v oblasti distribúcie spotrebnej elektrotechniky
Informácia pre uchádzača:
V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, pošlite prosím svoj profesný životopis a motivačný list na uvedený e-mail. Spätne budeme kontaktovať iba tých uchádzačov, ktorí zodpovedajú našim požiadavkám. Zaslaním životopisu dáva uchádzač svoj súhlas spoločnosti DSI Slovakia, s.r.o. personálnemu oddeleniu so spracovaním osobných údajov, pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle zákona 428/2002 Zb. z.  O ochrane osobných údajov.
Stručná charakteristika spoločnosti .
DSI Slovakia, s.r.o. sa špecializuje na distribúciu výrobkov z oblasti domácej spotrebnej elektroniky, audiovizuálnej  techniky pre automobily, športovej a moto-elektroniky. V oblasti domácej spotrebnej elektrotechniky sa firma zameriava na čiernu a bielu spotrebnú elektroniku, médiá, multimédiá, príslušenstvo  a rýchloobrátkový tovar. So zameraním na predaj autorádií, navigácií a autohifi poskyjeme v oblasti CAR najkoplexnejšiu ponuku elektroniky dostupnú na trhu. Našimi vizitkami na Slovensku  sú značky ako Kenwood, TomTom, JBL, TDK, Harman/Kardon, Remington a ďalšie. Pre podrobnejšie informácie navštívte naše internetové stránky www.dsi.sk Kontakt: personal3@dsi.sk