Veľkoobchod055 6118 110

Servis a reklamácie055 6118 133

Recenzie

Firma JBL predstavila trojicu slúchadiel so vstavanou službou Google Assistant

18.01.2019
Google Assistant sa objavuje čoraz častejšie ako súčasť Bluetooth headsetov. Spolupráca s JBL začala minulý rok so zariadeniami série Everest, teraz spoločnosť predstavila ďalšie zariadenia v novej sérii slúchadiel Live.
viac informácií...

Recenze JBL Free – levnější alternativa za AirPods?

17.01.2019
Hledáte plně bezdrátová sluchátka ale AirPods vám z nějakého důvodu nevyhovují? S alternativou tuto zimu přišla společnost JBL, která před pár týdny začala prodávat zcela bezdrátová sluchátka JBL Free. Ty nabídnou velice podobné vlastnosti jako bestseller od Applu, s nějakými kompromisy navíc, avšak s podstatně nižší cenou.
viac informácií...

JBL má štvoricu nových plne-bezdrôtových slúchadiel

16.01.2019
Bezdrôtové slúchadlá sú stále v móde a značka JBL na výstave CES 2019 predstavila hneď štvoricu nových modelov. Vybrať si tak môže skutočne každý.
viac informácií...

Vyvracíme největší mýty o pitném režimu v zimě. Proč v něm sehrává ústřední roli filtrační konvice LAICA?

15.01.2019
Pitný režim – to je to, oč tu běží! Mnozí si myslí, že se o něm v poslední době diskutuje až přespříliš. Jiní naopak tvrdí, že osvěta okolo pitného režimu by mohla být ještě intenzivnější. Ať už patříte na jednu anebo druhou stranu barikády, určitě je vám jasné, že ani tak nejde o to, kolik tekutin vypijete, ale z čeho se bude váš pitný režim skládat a jak pravidelný bude. Máme pro vás 7 nejčastějších mýtů, které se kolem něj v zimním období točí, a osvětlíme také, proč je právě zima ideálním obdobím pro pořízení filtrační konvice LAICA.
viac informácií...

JBL Xtreme 2 - vyššia odolnosť, mohutnejší zvuk

11.01.2019
JBL Xtreme v prvej generácii prišiel na trh nečakane. Nič podobné tu tuším vtedy nik neponúkal. Odolný reproduktor, ktorý otváral ústa všetkým mojim známym. Potom sa na trhu objavilo viacero podobných kúskov s rovnakým logom a Xtreme už nebol až tak unikátny. Konečne tu teda máme update, ktorý dobehol hlavne konkurenciu z vlastnej dielne.
viac informácií...

Legendární značka Solis slaví 110 let. Takové byly její začátky

09.01.2019
Co má společného Curych, revmatismus a fyzika? Víc, než si na první pohled myslíte. Právě díky kombinaci výše zmíněného vznikla jedna z legend, která po 110 let zpříjemňuje životy rodinám, firmám i jednotlivcům po celém světě. A Česko není výjimkou. Ale abychom nepředbíhali, vezmeme to všechno pěkně popořádku. Pojďte společně s námi odhalit tajemství, které se skrývá za legendou s názvem Solis.
viac informácií...

Čo všetko vieme o novinkách JBL z CES 2019 v Las Vegas

08.01.2019
Niektoré novinky sme viac menej očakávali a ostali sme niektorými aj prekvapení. JBL Flip 5 bola jednou z očakávaných noviniek ale na zadok sme sa posadili z nového JBL PartyBox 1000! Zhromaždili sme pre vás informácie ktoré zatiaľ vieme.
viac informácií...

6 neoddiskutovatelných výhod parního čištění. Znáte je všechny?

07.01.2019
Parní čističe jsou hudbou budoucnosti. Neškodí životnímu prostředí a nedráždí alergiky ani domácí zvířata. Během několika mála chvilek s nimi vyčistíte prakticky celou domácnost. Nepotřebují chemické prostředky, protože v sobě kombinují účinnou sílu páry, vysoké teploty a tlaku. Proto v oblasti úklidu nemají konkurenci.
viac informácií...

Inhalace jako moderní a šetrný způsob prevence a léčby mnoha nemocí. TOP 5 nejlepších roztoků do inhalátorů.

03.01.2019
Vzduch kolem nás je plný cizorodých částic, které se během dýchání mohou dostat do dýchacích cest. Jde zejména o bakterie, viry, alergeny choroboplodné zárodky anebo nebezpečné zplodiny. Jak udržet sliznice dýchacího ústrojí v pořádku a zajistit, aby se dokázala sama s těmito nečistotami vyrovnat? Odpovědí může být inhalace za pomocí moderních inhalátorů Laica.
viac informácií...

NAY TECHBOX roka 2018: Predstavujeme slúchadlá a soundgear od JBL

02.01.2019
Aj v aktuálnom ročníku súťažnej ankety NAY TECHBOX roka 2018 môžete hlasovať za tie najlepšie produkty, bankové aplikácie a operátorov. Medzi najlepšími nechýbajú ani vynikajúce slúchadlá JBL Under Armour Sport Wireless Train a JBL Soundgear BTA, ktoré sú nominované v kategórii SLÚCHADLÁ a INOVÁCIA roka 2018.
viac informácií...

Jam Audio Out There: Najlacnejšie Bluetooth slúchadla s ANC na trhu

28.12.2018
Sami sme prekvapení, kam sú schopní zájsť výrobcovia slúchadiel s cenou, aby uspeli na vysoko konkurenčnom trhu. Teraz sa nám dostávajú do rúk hádam najlacnejšie bluetooth slúchadla s aktívnym potlačením šumu. Pri cene tesne pod 70€, sme zvedaví kde ušetrili.
viac informácií...

JBL má masívny Bluetooth reproduktor, ktorý na párty určite neprehliadnete

20.12.2018
Pod značkou JBL skupiny Harman, ktorú vlastní Samsung, vznikol pred asi mesiacom nový, presnejšie dva nové bezdrôtové reproduktory, ktoré sú ako stvorené pre bujaré a hlučné oslavy. Napovedá to aj ich označenie. V JBL ich jednoducho nazvali PartyBox.
viac informácií...

Recenze JBL Tune 500 – když už EarPods nestačí

18.12.2018
V dnešní recenzi se podíváme na nejlevnější model sluchátek od společnosti JBL – kabelový model Tune 500. Sluchátka s cenou necelých osmi set korun budou bojovat především s originálními sluchátky EarPods, které Apple přibaluje k iPhonům. Jak si model od JBL stojí?
viac informácií...

JBL TUNE 600BTNC - noise canceling za stovku

14.12.2018
Bluetooth slúchadlá naberajú na popularite, veď klasické 3,5 mm audio konektory z našich smartfónov pomaly ale isto miznú. Tento model od JBL by mohol upútať pozornosť každého nadšenca hudby, ktorý chce slúchadlá cez uši (on-ear) a zároveň začína poškuľovať po technológii aktívneho potláčania okolitých ruchov (Active Noise Canceling).
viac informácií...

Najvýkonnejší JBL reprák na svete?

13.12.2018
Máme tu ďalšiu videorecenziu na najväčší "prenosný" reproduktor od JBL od WhiteRabbit Channel. A neostalo iba pri recenzii. Porovnali ho aj s JBL Boombox, ktorý je pri tomto kúsku trochu stratený. Pozri si túto krátku 10 minútovú videorecenziu.
viac informácií...

TEST JBL Charge 4: Opäť o chlp lepší!

12.12.2018
Očakávaná novinka, ktorá bola predstavená koncom augusta na veľtrhu IFA 2018 sa konečne dostáva do predaja. Jeden z najobľúbenejších prenosných reproduktorov prichádza v štvrtej verzii, ktorá je opäť o čosi lepšia.
viac informácií...

Vezmeš si ma?

10.12.2018
Máme jednú malú čiernu štýlovú krabičku. Keby bola o niečo menšia, môže si naša polovička myslieť, že máme prsteň a chceme ju požiadať o ruku. Ale to je len čerstvá novinka od Jam Audio.
viac informácií...

Jam Zero Chill: Takmer dokonalý reproduktor

06.12.2018
Pred niekoľkými dňami sme sa pozreli na šikovný reproduktor značky Jam Audio. Tentoraz tu máme reproduktor z druhého konca kategórie. V kategórii prenosných reproduktorov patrí v značke Jam Audio medzi najdrahšie. Nebojte sa, tá cenovka nie je až taká vysoká.
viac informácií...

JBL Charge 4: Poriadne basy s vodeodolným reproduktorom

05.12.2018
Jeho meno nie je zvolené náhodne a reproduktor má vstavanú powerbanku. Sám je totiž napájaný batériou s kapacitou 7500 mAh. Novinka sa nabíja cez USB-C port. Batéria umožní 20 hodín prehrávania.
viac informácií...

Luxusné, šmrncovné a cestovné

04.12.2018
Jesenná kolekcia slúchadiel od JBL rozširuje aj rodinu Everest o konštrukčne i dizajnovo zaujímavý model Everest Elite 150NC. Z vnútra peknej a pomerne veľkej krabičky vyberám prenosné zipsovacie puzdro, v ktorého pravej polovici po otvorení nachádzam na mäkkom čalúnenom vnútrajšku úhľadne osadené slúchadlá. Štuple do uší sú pevne fixované vo vytvarovaných komôrkach a káblik je prichytený pásikom so suchým zipsom. Veľmi elegantné a funkčné riešenie. V ľavej polovici je v elastickom vačku dvojica náhradných nadstavcov rozdielnych veľkostí a, samozrejme, oranžový nabíjací káblik. Už prvý kontakt mi prezrádza, že model Everest Elite 150NC patrí kvalitatívne a pravdepodobne i cenovo do vyššej ligy.
viac informácií...

Značka Solis se za 110 let stala legendou. Čím si nás získala?

03.12.2018
Letos je to přesně 110 let od založení jedné z nejvýznamnějších a nejrespektovanějších značek, které stojí za výzkumem a distribucí spotřebičů pro profesionální použití i domácnost. Řeč je o švýcarské značce Solis, kterou v roce 1908 založil jistý vědecký pracovník specializující se na fyziku – doktor W. Schaufelberger.
viac informácií...

Filtračné konvice Laica: Poradíme ako na zdravé pitie

03.12.2018
Voda je bezpochyby najdôležitejšou tekutinou pre náš organizmus, a práve preto je častým predmetom vedeckého skúmania. Tak ako sa menia trendy v našom životnom štýle a storočiami si ľudstvo prechádza rôznymi obdobiami, menia sa aj názory na dôležitosť pitného režimu. Dnes medzi odborníkmi prevláda názor, že čistá voda, je to najlepšie čo môžete dopriať svojmu organizmu. Prečo to tak je? Akú vodu pijeme, na čo by sme si mali dať pozor a zopár perličiek z minulosti si môžete prečítať v našom ebooku.
viac informácií...

JBL Endurance DIVE Riešenie!

30.11.2018
Absolútne vodeodolné bezdrôtové slúchadlá môžu na prvé počutie znieť ako niečo, čo by malo byť dnes už aj samozrejmosťou, no riešenie skrýva zopár úskalí. JBL Endurance DIVE sa s nimi popasovali statočne. Vlastne, zrejme vyriešili všetko, čo bolo treba.
viac informácií...

Proč parní čističe Ariete nejsou jako ty z teleshoppingu?

29.11.2018
„Horste, tohle je super, ultra, mega moderní čistič, se kterým vyčistíš podlahy, sousedovu kočku i šéfův oblek. Nepotřebuje vodu, nepotřebuje chemikálie, nepotřebuje vlastně vůbec nic. Pohání ho totiž solární elektřina. A když, Horste, zavoláš během následujících pěti minut, získáš nejen jeden, ale rovnou dva naše univerzální čističe. No jen řekni, není tohle báječné? Je to báječné!“
viac informácií...

JBL Tuner: Stvorený na cesty

28.11.2018
V minulom čísle som vám predstavil tento prenosný JBL rádio repráčik v skratke ako novinku s popisom pár základných technických parametrov. Počas leta som v jeho spoločnosti strávil niekoľko pohodových dní, a tak som si spravil pomerne presný obraz, čo všetko dokáže a kde má svoje hranice.
viac informácií...

Baristi testovali kávovary Ariete

27.11.2018
Nie je to tak dávno, čo sme navštívili pražiareň kávy značky Ebenica. Tentoraz sme tam neboli za účelom sa oboznamovania, ako sa správne pripravuje káva či postupu praženia kávy, aj keď posledné menované sme tiež videli. Teraz nám baristi mali otestovať pákové espresso kávovary a penič na mlieko značky Ariete.
viac informácií...

JBL Under Armour Sport Wireless Train: Nielen do fitka

26.11.2018
Spolupráca JBL a športovej značky Under Armour má jasný koncept. Ponúkať modely slúchadiel, ktoré spĺňajú náročné špecifiká konkrétneho športu, ktoré zároveň môžete používať v bežné dni. Firmy sa s modelom JBL Under Armour Sport Wireless Train zamerali na fitnescentrá, ako napovedá už samotný názov. Výsledkom sú over-ear bezdrôtové slúchadlá s perfektným dizajnom.
viac informácií...

Hudební svět JBL

22.11.2018
JBL, americký výrobce reproduktorů s více než 701etou tradicí, je součástí koncernu Harman lnternational lndustries, který v roce 2016 převzal jihokorejský Samsung. Spojení s největším výrobcem chytrých telefonů na světě dává velký smysl - hudbu dnes přece převážně posloucháme ze smartphonů. V nabídce JBL proto najdeme výkonné bezdrátové Bluetooth reproduktory, velké reprobedny pro ozvučeni zahradních party i rllzné typy sluchátek - pro sportovce, na pohodlné denní nošení na cestách nebo kvalitní poslech pfi práci a odpočinku. Všechny produkty JBL vynikají moderním designem a špičkovým zvukem.
viac informácií...

Prvá česká videorecenzia na JBL PartyBox

21.11.2018
Od nášho partnera huramobil.cz tu máme prvú českú videorecenziu na čerstvú novinku JBL PartyBox. Vo videu si pozriete ako v skutočnosti vyzerá a čo všetko dokáže. Nemusíte nič čítať, len spustiť video!
viac informácií...

Under Armour Sport Wireless Train: Sluchátka stvořená pro váš trénink

20.11.2018
Hledáte sluchátka, která s vámi vydrží každodenní zápřah v posilovně? Kultovní značky JBL a Under Armour přichází tento podzim s dalším modelem ve společné řadě sluchátek. Under Armour Sport Wireless Train přináší design ve stylu Under Armour ve spojení s technologickými inovacemi JBL, díky čemuž jsou tato sluchátka jedinečným produktem, který se skutečně zaměřuje na to, co potřebujete při sportu nebo tréninku v posilovně. Sluchátka perfektně sedí a rychle schnou, takže se můžete soustředit na svůj výkon, zatímco skvělý zvuk vám pomáhá k lepší motivaci a soustředění.
viac informácií...

Filtračná kanvica LAICA ako ochranca spotrebiteľov i prírody. Zoznámte sa, prosím!

16.11.2018

Ďalšia zbytočnosť do domácnosti alebo moderný a nesmierne štýlový doplnok, bez ktorého si už nedokážete predstaviť prípravu lahodných pokrmov, obľúbených nápojov, kávy či čaju? To je otázka, ktorú si položí pravdepodobne každý spotrebiteľ stojaci pred rozhodnutím, či si má zadovážiť filtračnú kanvicu alebo nie. A pretože vám chceme toto rozhodnutie uľahčiť, pripravili sme pre vás dnešný článok. Dozviete sa v ňom, prečo sú filtračné kanvice LAICA spoločníkom, bez ktorého sa v budúcnosti nezaobídete.

viac informácií...

Zaujímavý repráčik Jam Audio Hang Up

16.11.2018
Síce to nie je JBL, ale zaujal nás reproduktor od firmy Jam Audio. Ten sa do našeho hľadáčiku dostal práve kvôli niektorým vychytávkam, ktoré nám pri prenosných reproduktoroch chýbajú. Poďme sa na tento malý kúsok pozrieť.
viac informácií...

Prvá recenzia JBL Under Armour Train od českého kráľa cyklistiky 2017 Tomáše Bábeka

15.11.2018
Ekrazit v nohách má kráľ českej dráhovej cyklistiky 2017 Tomáš Bábek a my sa netajíme, že sme si padli do oka s týmto chlapíkom, naplneným pozitívnou energiou.
viac informácií...

Recenze JBL Everest Elite 150 NC – neutrální poslech bez rušení

14.11.2018
V dnešní recenzi se podíváme na bezdrátová sluchátka střední třídy – JBL Everest Elite 150 NC. Jak již název napovídá, jedná se o nejnižší model prémiové řady Everest Elite, jež navíc disponuje funkcí aktivního potlačení okolního zvuku. Vzhledem ke své kompaktní velikosti by se mohlo jednat o ideálního společníka na cesty, pojďme se tedy na sluchátka pořádně podívat.
viac informácií...

JBL PartyBox je už na Slovensku

12.11.2018
V sklade nám vyložili od výrobcu JBL prvý kúsok reproduktoru JBL PartyBox 300, ktorý zaberá plochou balením pol europalety. Nebolo nám viac treba a ihneď sme sa pustili do rozbaľovania. Našťastie sme mali k dispozícii už rozbalený JBL Boombox a JBL Xtreme 2, takže bolo okamžite s čím porovnávať.
viac informácií...

Humans of JBL – Štartujeme súťaž o 15x lifestylové bluetooth slúchadlá

09.11.2018
Na Instagrame spúšťame kampaň Humans of JBL, v priebehu ktorej rozdáme až 15 kusov lifestylových bluetooth slúchadiel JBL. Vyhrať jedny z nich môžete, ak do 28. februára pridáte originálnu fotku s krátkym textom na svoj Instagram, v ktorom nebude chýbať hashtag #humansofjbl.
viac informácií...

JBL GO2: Minivodník

08.11.2018
Miniaturní voděodolný Bluetooth reproduktor nabízí slušnou hudební reprodukci za velmi dobrou cenu. Oproti předchozímu modelu je o něco větší a těžší a má také o něco větší kapacitu baterie.
viac informácií...

#dobavodova přichází! Jak na to, abyste se stali její součástí?

07.11.2018
Filtrovaná voda – to je pojem, pod kterým si řada z nás představí tekutinu zbavenou chemických a jiných nečistot, případně vodu, která projde úpravou za pomocí filtračních zařízení. Ve skutečnosti to není až taková věda, jak se může na první pohled zdát. Filtrovanou, chemicky a zdravotně nezávadnou, chutnou a ještě k tomu cenově dostupnou vodu může mít každý z nás. Doma a kdykoli k dispozici. Stačí k tomu jedna jediná změna, kterou ve svém životě uděláte. Vyměníte zdlouhavé nošení lahví za pořízení filtrační konvice. Co taková konvice zvládne a proč by měla být součástí vaší povinné výbavy? To bude součástí následujících řádků.
viac informácií...

JBL Xtreme 2 – skutočný zvukový extrém

06.11.2018
Jedným z najnovších prírastkov medzi prenosnými Bluetooth reproduktormi je pokračovateľ rodu extrémnych, JBL Xtreme 2. Oproti predchodcovi zaznamenal ako dizajnové, tak aj technické zmeny.
viac informácií...

JBL Tuner Black – perfektný reproduktor s rádiom

02.11.2018
JBL Tuner Black je perfektným a hlavne kompaktným reproduktorom, ktorý zároveň slúži ako bezdrôtové rádio. Okrem podareného dizajnu váš očarí aj kvalitným zvukom.
viac informácií...

Humans of JBL – Súťaž o 15x lifestylové bluetooth slúchadla

01.11.2018
Na našom oficiálnom Instagrame @jbl_cz_sk spúšťame kampaň Humans of JBL, v priebehu ktorej rozdáme až 15 kusov lifestylových bluetooth slúchadiel JBL a jeden štýlový reproduktor. Vyhrať jednu z cien môžete, ak do 28. februára pridáte originálnu fotku na svoj Instagram a do textu vložíte hashtag #humansofjbl. Pýtate sa akú fotku? Aké slúchadlá, či reproduktor môžete vyhrať? Čítajte ďalej.
viac informácií...

Neinvestujte zbytočne do vybavenia auta

31.10.2018
Firma Apple sa umúdrila a s príchodom iOS 12 sa postarali o jednú podstatnú novinku. Umožnil aplikáciam tretích strán zrkadliť navigáciu na displeji automobilu. A vývojari okamžite prišli s aktualizáciami navigačných a my sme neváhali a otestovali to na multimediálnych jednotkách Kenwood.
viac informácií...

Recenzia: JBL XTREME2: Prenosný vodovzdorný reproduktor s vynikajúcou reprodukciou basov

29.10.2018
Dvojka v názve naznačuje druhú, zlepšenú verziu tohto populárneho maxireproduktora. Zdokonalenia sa týkajú predovšetkým integrácie technológie JBL Connect+ na bezdrôtové prepojenie viacerých reproduktorov. Reproduktor má takisto zvýšenú odolnosť proti vode na úrovni štandardu IPX7. V praxi to znamená, že vydrží ponorenie do hĺbky 1 metra počas 30 minút. Samozrejme, iba s dobre uzatvoreným krytom konektorov. Konštrukcia reproduktora umožňuje jeho zavesenie na plece, pričom oká na popruhy sú dizajnovo veľmi dobre zakomponované.
viac informácií...

Reproduktor JBL Xtreme 2 skvěle hraje a otevřete si s ním i pivo

25.10.2018
Reproduktory od JBL se vždy zaměřovaly na skvělý zvuk a hezký vzhled. Jinak tomu není ani v případě modelu Xtreme 2, který je odolný, mobilní, dobře vypadá a skvěle hraje.
viac informácií...

Za ty peníze docela kvalitní ticho

23.10.2018
Elegantní on-ear sluchátka Tune 600BTNC navrhla americká firma JBL z koncernu Harman, který nyní patří korejské firmě Samsung, a jsou vyrobena v Číně. Aby ten trochu komplikovaný životopis byl ještě dokonalejší, je nad kloubem levé mušle země původu trochu skrytě označena v azbuce. Tak tohle je ten globální svět!
viac informácií...

Recenzia JBL Tuner Black

19.10.2018
Takmer v každej recenzii na bezdrôtové audio reproduktory vyčítam modelom jedno a to isté – absenciu rádia. Zdá sa, že moje modlitby boli vypočuté a v JBL si konečne povedali, prečo by novému reproduktoru okrem Bluetooth nepridali aj anténu a tuner.
viac informácií...

Minivodník: JBL GO2

17.10.2018
Miniaturní voděodolný Bluetooth reproduktor nabízí slušnou hudební reprodukci za velmi dobrou cenu. Oproti předchozímu modelu je o něco větší a těžší a má také o něco větší kapacitu baterie.
viac informácií...

Recenze JBL Endurance Sprint – ultimátní sluchátka na sport?

15.10.2018
Jste aktivní běžci nebo sportovci a hledáte nová sluchátka, u kterých se nebudete muset obávat toho, že vám někde vypadnou nebo že nebudou v uších dostatečně držet? Pokud je toto vaše největší obava, pravděpodobně vás zaujme recenze sluchátek, které si na následujících řádcích rozebereme. Jedná se o model JBL Endurance Sprint a jak již název napovídá, JBL s nimi cílí na všechny aktivní jedince.
viac informácií...

Bezdrátová sluchátka JBL Everest Elite 750NC jsou ideální na cesty

11.10.2018
Společnost JBL přišla na trh s novými bezdrátovými sluchátky Everest Elite 750NC. A hned za ně dostala ocenění EISA za nejlepší produkt roku 2017 v kategorii sluchátek. Svůj nový high-endový model bezdrátových sluchátek totiž výrobce vybavil zajímavými technologiemi a stvořil tak praktická, skladná, ale nijak neošizená sluchátka, která jsou ideální na cesty. Co vše Everest Elite 750NC umí?
viac informácií...

JBL Endurance Peaks – nové vodotesné a štýlové bezdrôtové slúchadlá

09.10.2018
Veľtrh IFA 2018 v Berlíne nás zahltil množstvom produktov azda od každej firmy, ktorá vo svete spotrebnej elektroniky niečo znamená. JBL, americká spoločnosť patriaca do skupiny Harman International, je dobre známa aj na Slovensku. My sa teraz pozrieme na ich plne bezdrôtové slúchadlá JBL Endurance Peaks.
viac informácií...

JBL Soundgear BTA – Bluetooth reproduktor z budúcnosti

05.10.2018
Videli ste už niekedy bezdrôtový reproduktor okolo krku? Tak takúto tech hračku ako vystrihnutú zo sci-fi filmu som mal možnosť testovať tesne pred uzávierkou letného vydania časopisu TECHBOX. A bola to zábava.
viac informácií...

Recenzia JBL Go2: Šikovný reproduktor doslova do vrecka

03.10.2018
Na podvodnú diskotéku to nebude, no certifikácia IPX7 ho ochráni proti náhodnému ponoreniu a bežným striekancom vody. Dostupný je až v dvanástich farbách.
viac informácií...

Počuli ste už o reproduktoroch okolo krku?

01.10.2018
Už nejaký ten čas máme v ponuke produkt ktorý je ťažko definovateľný, ale o to má viac výhod. Jedná sa o JBL SoundGear a akonáhle ho raz vyskúšate, už ho budete chcieť. Dobre poslúži aj ako slúchadlá ale aj ako reproduktor na stole.
viac informácií...

Ako správne nabíjať prenosné reproduktory

01.10.2018
Bežne predávané reproduktory sa dnes nabíjajú výhradné cez USB port, iba výkonnejšie modely s vysokokapacitnými batériami obsahujú špeciálnu nabíjačku. Pre nabíjanie reproduktorov najmä cez USB port treba dodržiať zopár zasád.
viac informácií...

Harman Kardon Omni 50+ – reproduktor, do ktorého sa zamilujete

27.09.2018
Konglometrát HARMAN, ktorý zastrešuje také zvučné mená ako JBL či AKG, prišiel toto leto s masívnym reproduktorom Harman Kardon Omni 50+. Ten okrem overeného dizajnu prináša aj zvuk, ktorý rozozvučí celý váš dom či záhradu.
viac informácií...

JBL GO2: Na cesty v druhé verzi

25.09.2018
Úspěšný model přenosného reproduktoru získal pokračovatele, který se chlubí voděodolností a elegantnějším tvarem.
viac informácií...

S navigáciou TomTom po Balkánskych krajinách

21.09.2018
Len 3 roky dozadu TomTom poskočila podrobnosť máp Balkánskych krajín z nepoužiteľných 16% na použiteľné pokrytie. My sme sa rozhodli, že znova si zoberieme navigáciu TomTom znova a otestujeme ju poriadne ako si poradí so záludnými Balkánskymi cestami.
viac informácií...

Recenzia JBL TUNE205BT: Výborné slúchadlá s uchytením na krk

19.09.2018
Nie každý si chce do zvukovodu vopchať silikónový návlek. Sme radi, že slúchadlá do uší, ako ich poznáme z minulosti alebo niekoľko málo modelov ešte stále existujú. Tieto nie sú o nič ochudobnené a sú bezdrôtové s umiestnením kábla za krk. Používajú osvedčený systém JBL, ovládacie prvky a batéria sú oddelené. Vďaka tomu sa vám niektoré zo slúchadiel nebude vyťahovať z ucha kvôli zaťaženému káblu. Upozorňujeme ale na to, že tento typ slúchadiel nebude držať v uchu každému. Po založení vám mušle môžu vypadnúť bez toho, aby ste urobili akýkoľvek pohyb. Výrobca ich ponúka v piatich farbách.
viac informácií...

JBL ukázalo štyri produkty zo série Link s Google Asistant

17.09.2018
Štvorica produktov z dielne JBL má v sebe vstavaný nielen Google Assistant, ale aj Chromecast. Takáto kombinácia umožní aj osamelým ľuďom porozprávať sa. Ale teraz vážne, vďaka týmto dvom nástrojom môže používateľ vydávať pokyny, pýtať sa, či prehrávať hudbu. Chromecast zase umožní bezdrôtovo prenášať hudobný alebo video obsah z mobilu či tabletu.
viac informácií...

JBL Go 2: Zaoblená tehlička, ktorá sa nebojí vody

13.09.2018
V roku 2015 bol svetu predstavený reproduktor značky JBL s jednoduchým názvom Go. Zožal veľký úspech (o čom svedčí aj prekonaná hranica 10 miliónov predaných kusov) a teraz bol svetu predstavený jeho nástupca. Čo nové teda priniesol model JBL Go 2?
viac informácií...

Recenzia JBL TUNE600BTNC: Slúchadlá s dlhou výdržou na batériu

11.09.2018
Slúchadlá s aktívnym potlačením hluku. To sa nám páči a funguje to výborne. Okrem toho sú to pohodlné slúchadlá, ktoré nezaberú veľa miesta. Sú ideálne na cestovanie a presne v takom štýle ich výrobca skonštruoval. Budú ladiť k vášmu štýlu, sú totiž dostupné v štyroch farbách.
viac informácií...

Chceš urobiť hlučnú párty? Je tu JBL PartyBox!

10.09.2018
Určite uznáš, že JBL Boombox robí neskutočný hukot. Ale chceš urobiť ešte väčšiu párty? Tak JBL PartyBox reproduktory predstavené na výstave IFA v Berlíne sú určené priamo pre teba!
viac informácií...

Recenze JBL Tuner – je libo reproduktor s rádiem?

07.09.2018
V dnešním testu se podíváme na žhavou novinku od společnosti JBL – bezdrátový reproduktor JBL Tuner. Jak již název napovídá, novinka má kromě obvyklých funkcí také možnost příjmu radiových vln. Tedy funkci, která se dnes už moc neobjevuje. Pojďme se podívat na to, jak si stojí a jak se liší od svých produktových sourozenců, které má společnost JBL dále v nabídce.
viac informácií...

Predstavujeme JBL Charge 4

06.09.2018
Mnohí z vás netrpezlivo očakávali ďalšiu generáciu populárneho reproduktoru JBL Charge. Predchádzajúca verzia bola inovovaná iba formou dostupného firmware, ktorý povýšil technológiu JBL Connect na JBL Connect +. Aké teda novinky môžete očakávať od novej verzie.
viac informácií...

Harman Group získava 4 ocenenia EISA

05.09.2018
Európska asociácia pre obraz a zvuk oceňovala v auguste najlepšie produkty vo svojich kategóriach. Je to jedno z najprestížnejších ocenení, ktoré produkt môže získať. Značky AKG, JBL a Harman/Kardon každý rok získa niekoľko ocenení a ani tento rok tomu nebolo inak. Niektoré produkty sú už nejaký piatok na trhu a niektoré ešte len budú v ponuke. Tak sa pozrieme na ne.
viac informácií...

JBL Bar Studio je skvelý soundbar za dobrú cenu

03.09.2018
Aj keď väčšina dnešných televízorov, najmä vo vyšších cenových hladinách, už ponúka slušný zvuk, mnohé domácnosti riešia zvuk aj externe. Za nový a kvalitný soundbar však nemusíte zaplatiť stovky eur.
viac informácií...

JBL XTREME 2 JE MENŠÍ BRÁCHA BOOMBOXU

30.08.2018
Je to video unboxing čerstvej novinky: JBL Xtreme 2. Vo videu nájdete všetky potrebné informácie, porovnanie s JBL Boombox a ešte niečo navyše. Ukážeme si ako je technológia JBL Connect+ jednoduchá na používanie.
viac informácií...

Když chcete ozvučit večírek

28.08.2018
Bezdrátových reproduktorů je na trhu větší než velké množství. Nicméně modelů, u nichž výrobci deklarují výkon přes 40 W, a tudíž by měly být schopné ozvučit nejen celou domácnost nebo terasu, ale také větší večírek uprostřed divočiny, až tak mnoho není.
viac informácií...

V bitvě proti mobilům

24.08.2018
TomTom Go 6200 je navigační přístroj pro řidiče. Je to aktuálně nejvyšší model, ve kterém jsou po celou dobu životnosti předplacené všechny nadstandardní služby.
viac informácií...

Archív