Veľkoobchod055 6118 110

Servis a reklamácie055 6118 133

Zastúpené značky

Dovolte, aby sme vám predstavili značky, ktorých je spoločnosť DSI Slovakia spol. s r.o. výhradným distribútorom pre Českú a Slovenskú Republiku.:

 • ARIETE -  je talianská spoločnosť, ktorá so svojím prvým produktom - plynovým zapaľovačom - vstúpila na domáci trh už v roku 1964. O päť rokov neskôr začala s rozširovaním svojho sortimentu, konkrétne začala vyrábať žehličky. Tie v súčasnosti v mnohých krajinách patria medzi najpredávanejšie. Pre Talianov je charakteristické, že si pri svojej sieste dokážu vychutnať kvalitnú kávu. Aby bol pôžitok z kávy dokonalý, inovuje značka Ariete technológie v kávovaroch už od roku 1985 a o niečo málo neskôr predstavila svetu speňovač mlieka, vďaka ktorému si môžete pripraviť dokonalé cappuccino. Ariete je priekopníkom v parnom čistení, ako prvá na svete uviedla parný čistič a doteraz je držiteľom mnohých patentov v tejto kategórii.Produkty Ariete sa vyznačujú krásnym dizajnom a smart riešeniami pre Vašu domácnosť a kuchyňu. Spoločnosť DSI Slovakia je výhradným distribútorom pre Českú a Slovenskú republiku. Produkty Ariete nájdete v siete Nay, Datart, Alza, Mall a ďalších dobrých obchodoch.
 • HARMAN/KARDON -
 • HOMEDICS - spoločnosť Homedics vznikla v roku 1987 v USA a založili ju Ron Ferber a Alon Kaufman. Za posledných 25 rokov sa značka Homedics stala svetovým lídrom v oblasti osobného zdravia, welleness a elektorniky vo viac ako 60 krajinách sveta. V súčasnosti je popredným inovátorom v oblasti masážnej techniky, domácich wellness produktov a staro-stlivosti o zdravie. Cieľom značky je vytvoriť zdravé domáce prostredie, ktoré Vám pomôže uvolniť telo, zbaviť stresu a zjednodušiť Váš život. Spoločnosť DSI Slovakia je výhradným distribútorom Homedics pre Českú a Slovenskú republiku. Produkty Homedics nájdete v sieti Nay, Alza, Mall a ďalších dobrých obchodoch.
 • JBL -
 • KENWOOD je popredný svetový líder pri vývoji, výrobe a predaji spotrebnej elektroniky, auto-hifi produktov a komunikačných zariadení.

Spoločnosť JVCKENWOOD Europe B.V bola založená v Holandsku v roku 1982 a je jednou zo siedmich dcérskych spoločností spoločnosti JVCKENWOOD Corporation v Japonsku a je         uznávaná spotrebiteľmi a odborníkmi v odbore poskytovania produktov známych svojou kva-     litou, výkonom a hodnotou.

KENWOOD počas svojej histórie uviedol viacero významných produktov na trh so spotrebnou elektronikou. Spoločnosť postavila prvý audio/video zosilňovač pre domáce kino už v roku 1981. KENWOOD tiež vytvoril prvé kazetové autorádio, ktoré bolo možné jednoducho vysunúť z prístrojovej dosky a tak zamedziť krádeži zariadenia, ako prvý vyvinul automatické potlačenie šumu, bol prvý s 24 predvoľbami a v neposlednom rade použil ako prvý reproduktory s polypropylénovými kužeľmi.

V priebehu rokov inžinieri KENWOOD vynašli desiatky nových technológií, ktoré neskôr skopírovali ostatní výrobcovia.

Ústredným mottom spoločnosti KENWOOD je počúvať trh a vyvíjať výrobky, ktoré uspokoja potreby zákazníkov v čo najvyššej možnej miere.

 • LAICA  bola založená vo Vicenza v roku 1974 rodinou Moretto a je talianskou špecializovanou spoločnosťou na výrobu malých domácich spotrebičov pre osobné zdravie, zariadenia na úpravu a čistenie vody.Úspech spoločnosti je založený na odhodlaní vysokej kvality, bezpečnosti a dizajnu výrobkov. Vicenza je dodnes výskumné a vývojové centrum kde prebieha výroba filtračných kanvíc a filtrov Laica ''MADE IN ITALY’’. Spoločnosť DSI Slovakia je oficiálny distribútor pre Českú a Slovenskú republiku.
 • REVLON - vlasová technika rozširuje ponuku legendárnej kozmetiky značky Revlon o produkty pre starostlivosť o krásu, vlasovej techniky, pomocníkov pre starostlivosť o pleť a nechty. Česká a Slovenská Republika sa vďaka DSI Slovakia stala jedným z prvých Európskych trhov, kde je predávaná vlasová technika Revlon.

 

 • SALTER - spoločnosť Salter je Anglická tradičná spoločnosť, ktorá vznikla už v roku 1760 v anglickej dedine Bilston a založil ju Richard Salter. Dnes je táto značka na trhu No.1 pre domáce váhy v mnohých krajínách sveta. Produkty Salter sa vyznačujú vysokou kvalitou a precíznosťou spracovania. Spoločnosť DSI Slovakia je výhradným distribútorom pre Českú a Slovenskú republiku. Produkty Salter nájdete v sieti Nay, Electroworld, Okay, Datart,Alza, Mall a ďalších dobrých obchodoch.
 • SCANPART - Scanpart je značka spoločnosti Elka Pieterman Group. Jej zastúpenie je vo viac ako 35 krajinách sveta. Prináša na trh produkty, ktoré slúžia ako príslušenstvo k Vaším domácim a kuchynským spotrebičom. Spoločnosť DSI Slovakia je výhradným distribútorom pre Českú a Slovenskú republiku. Produkty Scanpart nájdete v sieti Nay,Alza, Mall a ďalších dobrých obchodoch.
 • SOLIS -  je švajčiarska spoločnosť s dlhou a bohatou tradíciou. Už viac ako 110 rokov úspešne zavádza na trh malé kuchynské spotrebiče a produkty beauty segmentu. Dlhodobé skúsenosti umožňujú Solisu prinášať na trh nové, bezpečné a inovatívne produkty. Solis ponúka široký výber užitočných domácich spotrebičov, ktoré majú nadčasový design a vysokú kvalitu a ktoré venujú zvláštnu pozornosť pohodliu a funkčnosti. To všetko je dosiahnuté prostredníctvom inovatívneho vybavenia a profesionálnej práce odborníkov a designérov na najvyššej úrovni.
 • STATUS je rodinná spoločnosť založená v roku 1995 a pôsobiaca vo viac ako 40 krajinách sveta. Vyznačuje sa inováciami, ktoré ľudom zjednoduchšia každodennú prácu v kuchyni a urobia ju zábavnejšiou. Vďaka produktom Status dokážete predĺžiť životnosť potravín čo šetrí výdavky Vašej domácnosti- menej vyhadzovania potravín a menej nakupovania. Produkty Status sa vyznačujú kvalitou vďaka poctivej výrobe v Slovinsku. Spoločnosť DSI                   Slovakia je výhradným distribútorom značky Status pre Českú a Slovenskú republiku.
 • VIVANCO
 • TnB


autorizovaným distribútorom pre SR pre tieto značky:

 • MEDIATECH, REMINGTON, RUSSELL HOBBS, TOMTOM