Veľkoobchod055 6118 110

Servis a reklamácie055 6118 133

Blog

01.11.2018

Humans of JBL – Súťaž o 15x lifestylové bluetooth slúchadla

Každý sme iný, a predsa máme niečo spoločné, sme Humans of JBL. Milujeme život a značku JBL, to je to čo nás spája, cesta, ktorou sme sa k JBL dostali bola však u každého z nás iná. Inšpirujme sa navzájom a podeľme sa na Instagrame o túto cestu. Pätnásť najoriginálnejších príspevkov bude odmenených lifestylovými bezdrôtovými slúchadlami od JBL.
#HumansOfJBL


Pre každého
Kampaň „Humans of JBL“ je pre každého, kto má rád značku JBL, dokonca aj pre tých, ktorí žiadnu JBL vecičku nevlastnia. A kto vie, možno už o pár týždňov budete na ušiach nosiť novučké slúchadla JBL Tune 600 BTNC s legendárnym zvukom od JBL. Zážitok s vašou obľúbenou hudbou bude umocnený funkciou aktívneho potlačenia hluku, čo znamená, že všetky rušivé elementy, ako napríklad zvuk hromadnej dopravy vás v priebehu počúvania, nebudú otravovať.

JBL Tune 600BT NC


Začíname čoskoro

Už o pár dní štartujeme. Zapojiť sa budete môcť tým, že pridáte fotku seba a svojho JBL, ak JBL nemáte, tak fotku seba a ľubovoľne dotvoreného JBL na svoj Instagram s heštegom #HUMANSofJBL. Okremu heštegu budeme od vás chcieť napríklad odpoveď na otázku „Prečo máš rád JBL?“. Kompletný návod a pravidlá sa dozviete čoskoro.

#HumansOfJBL

Sledujte nás
Ostaňte v strehu a sledujte Instagram značky JBL. Už o pár dní začíname. A pamätajte si, vaša cesta k JBL nás zaujíma

späť...